Služby

Naše firma zajišťuje veškeré práce týkající se staveb, návrhů,oprav a servisu kamen, pecí, krbů, sporáků a komínů, stavebních úprav interiérů, originálních realizací dle Vašich představ, konzultací a hledání optimálních řešení pro krásu a teplo Vašeho domova.  

Ve všech případech se vždy řídíme přáním a preferencemi jednotlivých zákazníků, každou objednávku řešíme individuálně, ideálně přímo v místě realizace a vždy se snažíme nacházet to nejlepší možné řešení pro zákazníka a daný prostor.

Zajistíme vše od konzultací pro optimální řešení Vašeho přání, připravíme 3D návrhy zasazené přímo do daného prostoru a následně zajistíme provedení veškerých stavebních prací a úprav.

Při realizacích pracujeme též s přírodními stavebními materiály, jako je hlína a hliněné cihly. Pro originální vzhled interiéru používáme zajímavé úpravné techniky povrchů,  provádíme zajímavé kombinace barev a vzorů, které dodají Vašemu interiéru výjimečnost a neotřelou krásu. (hliněné povrchy, marocký štuk, japonské omítky O-Tsu, strukturované a leštěné kamnářské omítky Fresco)

Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli a naší hlavní doménou je co nejvyšší kvalita poskytovaných služeb.

Našimi zákazníky jsou všichni kteří se rádi ohřejí u praskajícího ohně, uvaří chutnější jídlo na klasickém sporáku...